Sertifika programlarımız soru havuzundan seçilen, her program için farklı ve toplam 200-600 sorudan oluşan ve asıl amacı konuyu öğretme olan birden fazla sınavı içermekte ve bu sınavlarda kayıtlı kullanıcıların sınırsız deneme yapmasına izin verilmektedir. Tüm sertifika programlarımıza sadece eğitim platformumuza kayıtlı kişiler katılabilir. Sertifika alabilmeniz için aşağıdaki sınavlara katılıp o sertifika programı için belirlenen başarıyı göstermeniz gerekmektedir.

Çizgi Tagem’in hazırladığı tüm eğitimler, videolar ve teknik/teknolojik dokümanlar istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir; tamamen ücretsizdir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

Acad Sertifika Programı
Lütfen Dikkat: Deneme amaçlıdır, yürürlükte bir sertifika programı yoktur!

Free-Download-AutoCAD-2011Bu sertifika programımız Acad ile mühendislik/mimarlık çizimleri alanında çalışmak isteyen kişilere eksiklerini giderebilmeleri ve öğrenme araçları verebilmek amacıyla hazırlanmıştır.  İleri seviye bir sertifika programı olduğundan tüm tüm katılımcıların öncelikle bu konudaki eğitimlerimizi almaları ve daha sonra sınavlara girmeleri tavsiye edilir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

 

 Sınav Adı Sertifika için Minimum Başarı % Sınav Bağlantısı Güncel Başarı Listesi
Acad Sınavı 70% Tıklayınız! Tıklayınız!

 

209379913dsMax Sertifika Programı
Lütfen Dikkat: Deneme amaçlıdır, yürürlükte bir sertifika programı yoktur!

Bu sertifika programımız 3dsMax programı ile mühendislik/mimarlık çizimleri alanında çalışmak isteyen kişilere eksiklerini giderebilmeleri ve öğrenme araçları verebilmek amacıyla hazırlanmıştır.  İleri seviye bir sertifika programı olduğundan tüm tüm katılımcıların öncelikle bu konudaki eğitimlerimizi almaları ve daha sonra sınavlara girmeleri tavsiye edilir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

 Sınav Adı Sertifika için Minimum Başarı % Sınav Bağlantısı Güncel Başarı Listesi
3dsMax Sınavı 70% Tıklayınız! Tıklayınız!