Sertifika programlarımız soru havuzundan seçilen, her program için farklı ve toplam 200-600 sorudan oluşan ve asıl amacı konuyu öğretme olan birden fazla sınavı içermekte ve bu sınavlarda kayıtlı kullanıcıların sınırsız deneme yapmasına izin verilmektedir. Tüm sertifika programlarımıza sadece eğitim platformumuza kayıtlı kişiler katılabilir. Sertifika alabilmeniz için aşağıdaki sınavlara katılıp o sertifika programı için belirlenen başarıyı göstermeniz gerekmektedir.

Çizgi Tagem’in hazırladığı tüm eğitimler, videolar ve teknik/teknolojik dokümanlar istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir; tamamen ücretsizdir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

Visual Studio sertifika sınavımız C# ve Microsoft Visual Studio alanlarındaki tüm eğitimlerimizi kapsamaktadır..

Dikkat: 31 Mart 2017 sertifika dönemi sona ermiştir. Sonuçlar ve yeni dönem için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. 

C# ve Microsoft Visual Studio Sertifika Programı

Logo_Visual_Studio_20101Bu sertifika programımız yazılım alanında C# ve Microsoft Visual Studio platformlarında çalışmak isteyen kişilere eksiklerini giderebilmeleri ve öğrenme araçları verebilmek amacıyla hazırlanmıştır.  Giriş seviyesi bir sertifika programı olduğundan tüm tüm katılımcıların öncelikle bu konudaki eğitimlerimizi almaları ve daha sonra sınavlara girmeleri tavsiye edilir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

 Sınav Adı Sertifika için Minimum Başarı % Link Güncel Başarı Listesi
C# ve Microsoft Visual Studio 70% Yeni sınav dönemini bekleyiniz. Tıklayınız! 

 

PHP-MysqlPHP-MySQL Sertifika Programı

Bu sertifika programımız ileri web tasarımı ve yazılım alanında PHP-MySQL platformlarında çalışmak isteyen kişilere eksiklerini giderebilmeleri ve öğrenme araçları verebilmek amacıyla hazırlanmıştır.  İleri seviye bir sertifika programı olduğundan tüm tüm katılımcıların öncelikle bu konudaki eğitimlerimizi almaları ve daha sonra sınavlara girmeleri tavsiye edilir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

 Sınav Adı Sertifika için Minimum Başarı % Link Güncel Başarı Listesi
PHP-MySQL 70% Yeni sınav dönemini bekleyiniz.  Tıklayınız!