İlk 10 başarı derecesi hediyeleri

Lütfen Dikkatle Okuyunuz!

Bu yarışma sınavı Çizgi Tagem’in sertifika sistemini tanıtmak amacıyla düzenlenmiştir. Lütfen eleştiri ve/veya katkılarınızı nsaral@cizgi.com.tr adresine gönderiniz. Bu sınav sonunda herhangi bir sertifika ve/veya belge verilmeyecek ancak başarı düzeyleri liste şeklinde açıklanacaktır.

Yarışmada dereceye giren ilk 10 kişiye resimde gösterilen hediye paketi gönderilecektir. (Başarı listeleri “Sonuç” alanında gösterilen başarı yüzdesine göre sıralanmaktadır. Son tarih 31.05.2017)

Sertifika programlarımızda her eğitim programımız için 400-600 sorudan oluşan ve asıl amacı konuyu öğretme olan, kolaydan zora doğru sıralanmış setler halinde birçok deneme sınavları olacak ve bu sınavlarda kayıtlı kullanıcıların sınırsız deneme yapmasına, soru ve cevapları izlemesine izin verilecektir.

Bu yarışma sınavında Bilişim Teknolojileri alanında  genel kültür anlamında 40 soru bulunmaktadır. Soruların seviyesi rastgele seçilmiştir. Donanım veya yazılım alanında bazı soruların zor olması veya teknik eleman/mühendislik bazında kalması kullanıcılara sınav sistemimizin niteliğini göstermek amacındadır. Bilişim teknolojilerinde en yaygın dil İngilizce olduğundan soru veya cevaplarda bazı terimlerin orijinal kalmasına özellikle dikkat edilmiştir. Bu sınavdaki soruların bazıları sertifika sınavlarında da çıkacaktır.

Lütfen kabul ediyorsanız devam edin.

DİKKAT: Soru metninde bulunan resimlere tıklamayınız!

 

Başarı Listesi: Çizgi Tagem Bilişim Teknolojileri Test Sınavı

Maksiumum 12380 Puan
Posizyon İsim Buradan girildi Puan Sonuç
Tablo yükleniyor
Hiçbir uygun veri yok