Quiz2

Lütfen Dikkatle Okuyunuz!

Bu deneme sınavı Çizgi Tagem’in sertifika sistemini tanıtmak ve üzerinde çalışmakta olduğumuz sertifika sistemimizi denemek amacıyla düzenlenmiştir. Lütfen eleştiri ve/veya katkılarınızı nsaral@cizgi.com.tr adresine gönderiniz. Bu sınav sonunda herhangi bir sertifika ve/veya belge verilmeyecek ancak başarı düzeyleri liste şeklinde açıklanacaktır.

Sertifika programlarımızda her eğitim programımız için 400-600 sorudan oluşan ve asıl amacı konuyu öğretme olan, kolaydan zora doğru sıralanmış setler halinde birçok deneme sınavları olacak ve bu sınavlarda kayıtlı kullanıcıların sınırsız deneme yapmasına, soru ve cevapları izlemesine izin verilecektir. Çizgi Tagem’in hazırladığı tüm eğitimler, videolar ve teknik/teknolojik dokümanlar istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir.

Bu deneme sınavında Bilişim Teknolojileri alanında  genel kültür anlamında 20 soru bulunmaktadır. Soruların seviyesi rastgele seçilmiştir. Donanım veya yazılım alanında bazı soruların zor olması veya teknik eleman/mühendislik bazında kalması kullanıcılara sınav sistemimizin niteliğini göstermek amacındadır. Bilişim teknolojilerinde en yaygın dil İngilizce olduğundan soru veya cevaplarda bazı terimlerin orijinal kalmasına özellikle dikkat edilmiştir. Bu sınavdaki soruların bazıları sertifika sınavlarında da çıkacaktır. Sertifika sistemimiz her eğitim programı için uygun ağırlıkta ve zorlukta olmasına dikkat edilecektir.

Bu sınav 30 dakika aralıklarla ancak 3 kez alabilirsiniz, daha sonra sınav sizin için kilitlenecektir.

Lütfen kabul ediyorsanız devam edin.

DİKKAT: Soru metninde bulunan resimlere tıklamayınız!

 

 

 

Çizgi Tagem’in hazırladığı tüm eğitimler, videolar ve teknik/teknolojik dokümanlar istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir; tamamen ücretsizdir. Yoğun talep üzerine sertifika programlarımızı tekrarlıyoruz.

Dikkat: Aşağıdaki listeler deneme sınavını en son alan kişilerin en üstte olacağı şekilde sıralanmıştır. 

Başarı Listesi: Çizgi Tagem Bilişim Teknolojileri Deneme Sınavı

Maksiumum 938 Puan
Posizyon İsim Buradan girildi Puan Sonuç
Tablo yükleniyor
Hiçbir uygun veri yok