Screenshot-23Sertifika programlarımız soru havuzundan seçilen, her program için farklı ve toplam 200-600 sorudan oluşan ve asıl amacı konuyu öğretme olan birden fazla sınavı içermekte ve bu sınavlarda kayıtlı kullanıcıların sınırsız deneme yapmasına izin verilmektedir. Tüm sertifika programlarımıza sadece eğitim platformumuza kayıtlı kişiler katılabilir. Sertifika alabilmeniz için aşağıdaki sınavlara katılıp o sertifika programı için belirlenen başarıyı göstermeniz gerekmektedir.

Çizgi Tagem’in hazırladığı tüm eğitimler, videolar ve teknik/teknolojik dokümanlar istenildiği gibi kopyalanabilir, dağıtılabilir veya internet ortamında paylaşılabilir; tamamen ücretsizdir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

Web ve Grafik Tasarımı Sertifika Programımız Adobe CS4 ve CS5 eğitimlerimizi sorgulamaktadır.

Web ve Grafik Tasarımı Sertifika Programı (Sertifika için: 2 Sınav)
Lütfen Dikkat: Deneme amaçlıdır, yürürlükte bir sertifika programı yoktur!

Bu sertifika programımız Web ve Grafik Tasarımı alanında çalışmak isteyen kişilere eksiklerini giderebilmeleri ve öğrenme araçları verebilmek amacıyla hazırlanmıştır.  Giriş seviyesi bir sertifika programı olduğundan tüm tüm katılımcıların öncelikle bu konudaki eğitimlerimizi almaları ve daha sonra sınavlara girmeleri tavsiye edilir. Tüm sertifika programlarımıza da ücretsiz katılım yapılabilir ve sınavlarda defalarca deneme yapılabilir.

 Sınav Adı Sertifika için Minimum Başarı % Sınav Bağlantısı Güncel Başarı Listesi
 Web Tasarımı Sınav 1-2 70% Tıklayınız! Tıklayınız!
 Grafik Tasarımı Sınav 1-2 70% Tıklayınız! Tıklayınız!